Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakończenie roku szkolnego

Kolejny rok szkolny zakończył się dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim bardzo pomyślnie. Na pewno w nieco innej odsłonie, ale zgodnie z wymogami sanitarnymi niezbędnymi do zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim osobom przebywającym na terenie placówki.

Ze względu na wciąż obowiązujący stan epidemii i związane z tym ograniczenia  sanitarne, nie odbyła się tradycyjna akademia. Wychowawcy rozdawali uczniom świadectwa na dziedzińcu szkolnym o wyznaczonej godzinie i w odpowiednich odstępach czasowych między poszczególnymi klasami. Jedynie absolwenci klas ósmych otrzymali swoje promocje podczas krótkiego pożegnania w sali gimnastycznej.

W tym dniu nauczyciele sprawowali dodatkowe dyżury mające na celu zapewnienie porządku i bezpieczeństwa podczas uroczystości jak i przed oraz po jej zakończeniu.

Wzorem lat ubiegłych wielu uczniów otrzymało nagrody książkowe za wybitne osiągnięcia w nauce i w sporcie, które ufundowała Rada Rodziców.

Tytuł „Ucznia Roku” przyznano Ninie Kociuckiej i Bartłomiejowi Gierczakowi, którzy osiągnęli ex aequo średnią ocen 5,83. Natomiast „Absolwentką Roku” została uczennica Wiktoria Bernacka ze średnią ocen 5.47.

Gratulujemy i wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów oraz udanego wypoczynku. Mamy nadzieję, że cali i zdrowi spotkamy się w nowym roku szkolnym.

„Do widzenia. Do miłego zobaczenia!!!”