WYNIKI XIV POWIATOWEGO KONKURSU RECYTACJI POEZJI W JĘZYKU ANGIELSKIM

Tegoroczna edycja Konkursu miała po raz kolejny charakter on-line. Nauczyciele szkół powiatu tomaszowskiego zgłosili 30 uczniów klas 1 – 8 wyłonionych drogą eliminacji wewnętrznych. Temat przewodni Konkursu ‘Money’ związany był z promowaniem idei oszczędzania i gospodarowania pieniędzmi w związku z obchodami Światowego Dnia Oszczędzania w dniu 31 października.

Organizatorami Konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 oraz Prywatna Szkoła Językowa BINGO SCHOOL w Tomaszowie Mazowieckim.

Koordynatorkami Konkursu są: Renata Hajduk i Agnieszka Promińska.

29 października odbyło się spotkanie (hybrydowe) członków Jury w składzie: Marcin Bińczyk, Oliwia Nowak, Joanna Kryczka, Anna Mazur oraz Renata Karbownik. Jury oceniało nadesłane nagrania z recytacjami uczniów. Zadanie nie było łatwe, ponieważ prezentacje były jak zawsze świetne. Po wnikliwej analizie wszystkich nagrań Jury Konkursu zdecydowało się przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

w kategorii klas 1 -  2:

II miejsce: Nikodem Głuch SP 12

III miejsce: Patrycja Rzeźnik SP 6

wyróżnienie: Jakub Piotrowski SP 8

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów oraz podziękowań dla nauczycieli i sponsorów odbędzie się 5 listopada 2021 r. o godzinie 13:00 w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 12 w Tomaszowie Mazowieckim (WEJŚCIE OD STRONY WYBIEGU). Serdecznie zapraszamy laureatów wraz z opiekunami.

Dzięki hojności sponsorów, którzy w tak trudnym czasie wsparli Konkurs, laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody.

Oto sponsorzy:

1. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 12 w Tomaszowie Mazowieckim
  2. Prywatna Szkoła Językowa BINGO SCHOOL
  3. Pizzeria FIERO
  4. Edyta Pietrzko – LIVIOON
  5. Wydawnictwo EGIS, EXPRESS PUBLISHING
  6. Wydawnictwo MACMILLAN
  7. Wydawnictwo Oxford University Press
  8. InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.