Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Przypominamy, że trwa rekrutacja do klasy IV sportowej

Rekrutacja do oddziału sportowego rozpocznie się 14 marca

W Szkole Podstawowej nr 12 w roku szkolnym 2022/2023 będą prowadzone klasy sportowe o profilu piłki siatkowej chłopców i dziewcząt.

Szkolenie specjalistyczne rozpoczyna się od klasy IV dla co najmniej 20 uczniów i nie więcej niż 26 uczniów w oddziale w pierwszym roku szkolenia i kontynuowane jest w kolejnych trzech latach.

Uczniowie uczęszczający do oddziału sportowego realizują:

  • szkolenie sportowe na podstawie wytycznych PZPS
  • szkolny plan nauczania ustalony przez dyrektora Zespołu dla danego etapu edukacji i opracowany na podstawie ramowego planu nauczania.

Wymiar zajęć obowiązkowych z wychowania fizycznego w oddziale sportowym, wynosi 10 godzin tygodniowo, w tym 4 godziny przeznaczone na realizację podstawy programowej oraz 6 godzin na ukierunkowane szkolenie sportowe.

Wniosek o przyjęcie do oddziału sportowego szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającym i spełnianie przez kandydata warunków należy złożyć do 25 marca 2022 roku.

Więcej informacji w zakładce Rekrutacja

Film promocyjny