LISTA UCZESTNIKÓW XIII POWIATOWEGO KONKURSU PIOSENKI „DLA CIEBIE, MAMO” – TOMASZÓW MAZOWIECKI 2024

Przesłuchania konkursowe rozpoczynają się we wtorek, 30.04.2024 r. o godz. 10:00 w sali gimnastycznej SP nr 12.

KATEGORIA WIEKOWA: KLASY I–III (ok. 10:10)
  1. Maja Dziubek – „JAK DBAĆ O MAMĘ” (3:00) – SP nr 3
    w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 10 w Tomaszowie Maz.
    (instruktor muzyczny – Marta Krawczyk)
  2. Kalina Michalska – „DROGA MAMO” (4:00) – SP nr 3
    w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 10 w Tomaszowie Maz.
    (instruktor muzyczny – Marzena Zwolska)
  3. Natalia Czapnik - „A JA WOLĘ MOJA MAMĘ” (2:57) – SP nr 6
    w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8 w Tomaszowie Maz. (instruktor muzyczny – Lidia Piwińska-Frasińska)
  4. Oliwier Cukier – „JESTEŚ MAMĄ SKARBEM MYM” (2:59) SP nr 7