KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

CodeWeek - Europejski Tydzień Kodowania

Aby dowiedzieć się więcej o zaplanowanych warsztatach zachęcamy do zajrzenia na stronę Klubu Młodego Programisty.  

 
 
CodeWeek – trwa największe w Europie wydarzenie związane z programowaniem

Do 25 października trwa CodeWeek, czyli Europejski Tydzień Kodowania. To społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa konkurują w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. W ramach #CodeWeek2020 wspólnie z trenerami Klubu Młodego Programisty zapraszamy do udziału w webinarach dotyczących programowania!

Przez cały czas trwania #CodeWeek2020 organizowane są webinary prowadzone przez profesjonalnych trenerów programowania Klubu Młodego Programisty. Z pewnością każdy, bez względu na wiek i poziom zaawansowania, znajdzie coś dla siebie!

To świetna okazja, aby wraz z innymi miłośnikami programowania świętować Europejski Tygodzień Programowania. Warsztaty są przeznaczone przede wszystkim dla dzieci i ich rodziców, ale zapraszamy do udziału również wszystkich innych zainteresowanych programowaniem.

Warsztaty dla dzieci i rodziców

Zachęcamy do udziału w zajęciach, zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców, które potrwają do 24 października, zarówno w dni robocze jak i weekendy.

W weekendy, czyli 17, 18 oraz 24 października w godz. 16.00-18.00 zapraszamy na dwugodzinne warsztaty. W tych dniach - w pierwszej części spotkań, czyli od godz. 16.00 do 17.00 - czekamy na rodziców:

  • 17 października (sobota) o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie „Dlaczego warto uczyć się programowania blokowego?”,
  • 18 października (niedziela) o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie „Czy gry komputerowe mogą być rozwijające?”,
  • 24 października (sobota) o godz. 16.00 zapraszamy na ostatnie spotkanie „Co po Scratchu 3.0? …tworzenie gier i nie tylko…".

Druga część, która odbywa się w godz. 17.00 - 18.00 skierowana jest do dzieci. Podczas tych zajęć, pod okiem trenerów, będą one uczyć się podstaw programowania i pisać swoje pierwsze linijki kodu.

W dni robocze, od wtorku do piątku, do 16 października oraz od 20 do 23 października, odbędą się jednogodzinne warsztaty programowania adresowane do uczniów klas 1- 6. Zaczynamy zawsze o godz. 17.00.

Co ważne, poziom warsztatów będzie wzrastał wraz z upływem kolejnych codeweekowych dni, zatem warto wziąć to pod uwagę przy planowaniu swojego uczestnictwa.

  • 16 października warsztaty skierowane są do najmłodszych uczniów z klas 1-2 oraz dzieci, które wcześniej nie miały styczności z nauką programowania.
  • 20 i 21 października na zajęcia zapraszamy nieco starszych uczestników - z klas 3-4 - oraz młodsze dzieci, które miały już styczność z nauką programowania.
  • 22 i 23 października odbędą się specjalnie zajęcia dla uczniów klas 5-6 oraz młodszych dzieci, które są już zaawansowane w nauce programowania

Aby dowiedzieć się więcej o zaplanowanych warsztatach zachęcamy do zajrzenia na stronę Klubu Młodego Programisty.  

» Więcej