Spotkanie dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji
23 czerwca odbyło się spotkanie dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji. Funkcjonariuszka Policji przypomniała uczniom najważniejsze zasady bezpiecznego spędzania letniego wypoczynku. Omówiono m.in. bezpieczeństwo nad wodą, na drodze, podczas zabaw na świeżym powietrzu oraz w kontaktach z nieznajomymi.
Dziękujemy za przekazanie cennych wskazówek i poświęcony czas.
